areskont

Охоронне підприємство «АРЕСКОНТ» - послуги охорони.

Відео спостереження.

video-sposterezjenia

 

 Монтажники ПП «Аресконт» професійно встановлюють системи відеоспостереження, які дозволяють здійснювати відеоконтроль за об'єктами будь-якої складності.

 Встановивши високоякісну систему відеоспостереження ПП «Аресконт», у Вас появиться можливість документально підтвердити факт порушення та здійснити ефективний аналіз кожної ситуації, яка відбувалася на об’єкті.

 
 Візуальний контроль ситуації на об'єкті, що охороняється подає інформацію на пост спостереження в режимі реального часу,що забезпечує можливість оперативних рішень, адекватних конкретній ситуації.

 Охоронна сигналізація функціонує таким чином: детектори руху відеокамер або зовнішніх охоронних датчиків інформують оператора системи про виникнення тривоги в зоні, яка перебуває під контролем, цю функцію виконує світловий або звуковий сигнал сповіщення.

 • Сигналізація - система охорони.

  Сигналізація - система охорони.
  Встановлення сучасної системи охоронної сигналізації забезпечить повну безпеку та контроль порушення Вашої тереторії, приміщення чи іншої власності.

 • Сигналізація пожежної безпеки.

  Сигналізація пожежної безпеки.
  Пожежна безпека запорука своєчасного оповіщення про небезпеку спалаху вогнища, розповсюдження чадного газу з димовим накопиченням в приміщеннях.

 • Системи відео спостереження.

  Системи відео спостереження.
  Система відеоспостереження забезпечує візуальний контроль подій які відбуваються на підконтрольній Вам тереторії 24 години в сутки та 7 днів в тиждннь.

 • Системи контроля доступу.

  Системи контроля доступу.
  Обмеження можливості проходження за рахунок електронно запрограмованих чи механічних пристроїв без наявності певних прав (коду доступу чи інших захисних методів).