areskont

Охоронне підприємство «АРЕСКОНТ» - послуги охорони.

Пожежна безпека.

pozjar-sistem

 

 ПП «Аресконт» встановлює пожежну сигналізацію будь-яких видів та виробників за бажанням клієнта. 

 Пожежна сигналізація складається з таких елементів, як: контрольна панель, блок індикації, а також з різних типів датчиків і джерел безперебійного живлення. Для підвищення ефективності роботи пожежна сигналізація забезпечена ручними оповіщувачами, для того щоб користувач міг власноруч сповістити про небезпеку всіх, хто знаходиться в приміщенні. 
 

 Основними чинниками, на які реагує пожежна сигналізація є: наявність чадного газу, відкритий вогонь, підвищення температури, та концентрація диму в повітрі.

 • Сигналізація - система охорони.

  Сигналізація - система охорони.
  Встановлення сучасної системи охоронної сигналізації забезпечить повну безпеку та контроль порушення Вашої тереторії, приміщення чи іншої власності.

 • Сигналізація пожежної безпеки.

  Сигналізація пожежної безпеки.
  Пожежна безпека запорука своєчасного оповіщення про небезпеку спалаху вогнища, розповсюдження чадного газу з димовим накопиченням в приміщеннях.

 • Системи відео спостереження.

  Системи відео спостереження.
  Система відеоспостереження забезпечує візуальний контроль подій які відбуваються на підконтрольній Вам тереторії 24 години в сутки та 7 днів в тиждннь.

 • Системи контроля доступу.

  Системи контроля доступу.
  Обмеження можливості проходження за рахунок електронно запрограмованих чи механічних пристроїв без наявності певних прав (коду доступу чи інших захисних методів).