areskont

Охоронне підприємство «АРЕСКОНТ» - послуги охорони.

Охорона обєктів.

Охорона об’єктів.

 Монтажники та інженери ПП «Аресконт» встановлюють охоронні сигналізації останнього покоління «ГЕРМЕС» і «МАКС». 
Перед тим, як буде проведено встановлення сигналізації , головний інженер обов'язково оглядає приміщення, визначає при цьому оптимальне розташування охоронних датчиків, розташування сигнальних ліній, контрольних панелей і інших пристроїв. Керівництво та працівники завжди враховують побажання замовника, якщо це не виходить за рамки технічних можливостей системи.
 Перед встановленням охоронної сигналізації та монтажем систем контролю доступу в обов’язковому порядку складається і затверджується проект встановлення, в якому враховуються основні особливості будівлі, які в силах будь-яким чином вплинути на процес монтажу: полегшити, або ж навпаки - ускладнити його. 
  Сервісне обслуговування охоронної сигналізації на протязі року здійснюється безкоштовно.

 • Сигналізація - система охорони.

  Сигналізація - система охорони.
  Встановлення сучасної системи охоронної сигналізації забезпечить повну безпеку та контроль порушення Вашої тереторії, приміщення чи іншої власності.

 • Сигналізація пожежної безпеки.

  Сигналізація пожежної безпеки.
  Пожежна безпека запорука своєчасного оповіщення про небезпеку спалаху вогнища, розповсюдження чадного газу з димовим накопиченням в приміщеннях.

 • Системи відео спостереження.

  Системи відео спостереження.
  Система відеоспостереження забезпечує візуальний контроль подій які відбуваються на підконтрольній Вам тереторії 24 години в сутки та 7 днів в тиждннь.

 • Системи контроля доступу.

  Системи контроля доступу.
  Обмеження можливості проходження за рахунок електронно запрограмованих чи механічних пристроїв без наявності певних прав (коду доступу чи інших захисних методів).