areskont

Охоронне підприємство «АРЕСКОНТ» - послуги охорони.

Контроль доступу.

Контроль доступу

 

 Система контролю доступу  складається з конструкцій і механізмів, які встановлюються та професійно програмуються працівниками ПП "Аресконт". Система може застосовуватись всюди, де потрібно забезпечити контоль конфіденційних даних, закритої документації та грошей.

 Контроль доступу – це найкращий спосіб обмежити вхід у які-небудь будинки чи приміщення. Доступ може здійснитися лише  за допомогою паролю чи персонального ключа.


 • Сигналізація - система охорони.

  Сигналізація - система охорони.
  Встановлення сучасної системи охоронної сигналізації забезпечить повну безпеку та контроль порушення Вашої тереторії, приміщення чи іншої власності.

 • Сигналізація пожежної безпеки.

  Сигналізація пожежної безпеки.
  Пожежна безпека запорука своєчасного оповіщення про небезпеку спалаху вогнища, розповсюдження чадного газу з димовим накопиченням в приміщеннях.

 • Системи відео спостереження.

  Системи відео спостереження.
  Система відеоспостереження забезпечує візуальний контроль подій які відбуваються на підконтрольній Вам тереторії 24 години в сутки та 7 днів в тиждннь.

 • Системи контроля доступу.

  Системи контроля доступу.
  Обмеження можливості проходження за рахунок електронно запрограмованих чи механічних пристроїв без наявності певних прав (коду доступу чи інших захисних методів).