areskont

Охранное предприятие «АРЕСКОНТ» - услуги охраны.

Твердопаливні котли на сайті ztek.com.ua


Котел з збільшеним теплообмінником.
У порівнянні з газогенераторними котлами і, тим більше, котлами прямого горіння даний вид котла працює в кілька разів економічніше і виходить на ефективний режим роботи за 10-30 хвилин (температура води на виході + 60 ° С - + 90 ° С);
Особливістю даного обладнання є те, що можна використовувати будь-який вид твердого палива, і, що не мало важливо, воно може бути будь-якої вологості і сортності (тирса, дрова, деревні відходи, вугілля).
Ефективність роботи твердопаливних котлів з однієї закладки палива складає до 12 годин, що дозволяє виконувати завантаження палива два рази на добу.
Енергонезалежність.
 Ефективно працює в системі опалення природної циркуляції, як в іншому і в примусовій системі опалення із циркулярним насосом, відсутні будь-які вентилятори і т.п.
Немає необхідності в спеціальній системі опалення.
Згоряння, тління палива майже не залишає золи.


Пелетний котел 95-100 кВт ztek.com.ua, 250 кВт.

Компанія «ЗАХІДНА ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» пропонує вашій увазі водогрійні котли на твердому паливі тривалого горіння для різних сфер застосування. Кожен котел є закінченим, готовим до установки і тривалої експлуатації продуктом.
твердопаливні котли Твердопаливні котли тривалого горіння «БоВо» потужністю від 95-100 кВт, 200-250 кВт призначені для опалення багатоквартирних будинків, магазинів, цехів, складів, промислових об'єктів. Вони увібрали в себе кращі рішення в сфері виробництва котельного обладнання, виготовлені з дотриманням стандартів і норм. Впізнаваний дизайн і продумане розташування елементів котла робить його експлуатацію зручною.
При розробці особлива увага було приділено якості і збільшенню часу безвідмовної роботи кожної конкретної моделі.
 Водогрійні котли на твердому паливі «Українського виробника» позбавлені типових помилок, які зустрічаються в продукції конкурентів. Кожен твердопаливний котел - плід роботи згуртованого професійного колективу.
  Котли твердопаливний «на пелетах - дровах» виготовляються із застосуванням якісного обладнання та комплектуючих.
Велику увагу приділено збільшенню тривалості горіння від однієї закладки. Котли "ztek.com.ua тривалого горіння" дуже економічні. Зменшено споживання палива в порівнянні з аналогічними продуктами, завдяки чому Ви знижуєте витрати на опалення і витрачаєте менше часу на заготівлю дров та обслуговування котла.
Водогрійні котли на твердому паливі легко встановлюються у вже існуючу опалювальну систему, можуть працювати в каскаді котлів, а також застосовуватися як окремий теплогенератор або в комбінації з опалювальним котлом, що працює на газі, електриці або дизельному паливі в якості основного або резервного.

Переваги котлів "пелетних, дров'яних".

  • Автоматичне регулювання потужності прямодіючим регулятором тяги.
  • Зручне розташування Термоманометр на верхній частині котла для точного визначення температури і тиску теплоносія в системі.
  • Ручне регулювання розрядження за допомогою шибера на передній частині котла.
  • Зручна ергономічна ручка дверцят з розжареної сталі для надійного закривання топкової камери.
  • Інжектор з нержавіючої сталі в камері допалювання.

Ми сподіваємося, що це дозволить легко вибрати саме той опалювальний котел, який допоможе створити необхідний тепловий комфорт і задовольнить всі Ваші вимоги до організації системи опалення побутового або виробничого застосування.


Автоматичні пелетні котли 95-100 кВт, 200-250 кВт.

Відкривають новий напрям у виробництві котлів, що працюють на твердому паливі.
Вони призначені для спалювання: паливних гранул з тирси (пеллет), Промислових древесниx пелет (гранули з більш високою зольністю), вугільного горошку, овса, а також деревини (на додаткових колосникових гратах, які поставляється з котлом).
 Паливо у вигляді пелет засипається в бункер дуже великої місткості. Заповнення такого бункера залежно від енергоспоживання будівлі що забезпечує роботу обладнання без обслуговування протягом 1 - 1ох днів.


Експлуатація котла.

Періодичність обслуговування котла становить 5-7 днів залежно від якості застосовуваного палива. При безперервній роботі котла один раз у зазначений період необхідно видаляти золу і виконати чистку теплообмінника (при відсутності функції автоматичного чищення теплообмінника). Паливний резервуар рекомендується поповнювати через 3-6 днів.